Türk pop müziğinin sevilen sanatçısı Sıla, Paris’te hayranlarıyla buluştu. Kanlı terör eylemlerinin hedefi olan ve yüze yakın insanın hayatını kaybettiği Bataclan eğlence merkezinde sahne alan yıldız sanatçı şarkıları ile salonu dolduran hayranlarını çoşturdu.

Paris Kültür Sanat’ın (PKS) organize ettiği konserde orkestrası ve canlı performansı ile dinleyenlerin beğenisini kazanan Sıla, ikinci defa Paris’te olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti.

“Bataclan’ı tercih ederek anlamlı bir mesaj vermek istedik!”

Organizasyon hakkında bilgi veren PKS Direktörü Ali İnan, konserin çok başarılı geçtiğini ifade etti. Bataclan konser merkezini özellikle tercih ettiklerini belirten İnan, “Bu mekanda konser yapmak oldukça önemli. Terör eyleri, kültür sanat merkezlerini ilk defa hedef almıyor. Bu gibi acı olaylar daha önce de yaşandı. Bu nedenle Bataclan’da olmak ve bu saldırılara karşı anlamlı bir mesaj vermek istedik” şeklinde konuştu. 

2018’de kültür sanat etkinliklerine hız kesmeden devam edeceklerini belirten İnan, salonu dolduran sanat severlere ve organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.

Leave a comment

Your email address will not be published.