Türk girişimci Mevlüt Koçpınar’ın Villiers-le-bel’de açtığı ‘Komagene’ çiğ köftecisi sevgililer gününe damga vurdu. Açılışa katılan davetlilere çiçek yerine çiğ köfte ikram eden Koçpınar, “Sevdiklerinize bu sevgililer gününde çiçek yerine çiğ köfte götürün.” dedi.

Sevgililer günü gerçekleşen çiğ köfteci açılışı ilginç görüntülere sahne oldu. Türk girişimci Mevlüt Koçpınar’ın “Sevdiklerinize bu sevgililer gününde çiçek değil, çiğ köfte götürüm” teklifi büyük ilgi gördü. Yoğun katılımın yaşandığı açılışta bölge halkının yanısıra çok sayıda esnaf ve dernek temsilcisi hazır bulundu. Davetlilere Komagene çig köfteleri, şalgam suyu  ve ayranla ikram edildi. Paris’in kuzey banliyösü Villiers-le-bel’de açılan ’Komagine’  farkılı lezzetler arayanları, Anadoluya özgü çiğ köfte ile tanıştırmayı hedefliyor.

15359

“Sevgililer gününde çiçek değil çiğ köfte”

Açılış nedeni ile yaşadıkları yoğun ilgiden memnun olduklarını ifade eden genç işletmeci Mevlüt Koçpınar, Paris’te bir ilke imza atmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti. Müşterilerin çiğ köfteyi beğendiğini dile getiren Koçpınar, “ Açılış gününün sevgililer gününü olması ayrı bir renk kattı. Açılışa gelen davetlilrimize çiçek değil, çiğ köfte ikram ettik. Kendilerinden de sevdiklerine çiçek değil çiğ köfte götürmelerini teklif ettik.” dedi. Çiğ köfteye yoğun bir talebin olduğunu belirten Koçpınar, “Burada Türkiye havası estirdik. hoş bir açılış oldu. gelen herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

15357

Komagene büyümeye devam ediyor

Çiğ köfte sektöründe ‘Komagene’ markasının emein adımlarla büyüdüğünü dile getiren Komagene Bayi Sorumlusu Barış Ergün, Avrupa’da şu anda 21 şubelerinin bulunduğunu söyledi. Paris’te ilk ‘Komagene’ bayisini açtıklarını belirten Ergün, Fransa’da üçüncü bayilerinin açılışından dolayı mutlu olduklarını ve bundan sonra da çeşitli şehirlerde açılacak bayilikler aracılığı ile büyümeye devam edeceklerini ifade etti. Lezzetten ve kaliteden taviz vermediklerine vurgu yapan Ergün, “Açılan her bayi ve gördüğümüz ilgi karşısında bizlerinde memnuniyeti artıyor. Avrupalıları çiğ köfte ile tanıştırmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Leave a comment

Your email address will not be published.