Nantes’ta gece kulübünde meydana gelen kavgada bir Türk aldığı bıçak darbeleri ile agır yaralanarak kaldırıldığın hastahanede hayatını kaybetti.

Nantes şehrinde  Le Fox Trot isimli gece kulübünde iki grup arasında çıkan tartışmada bir Türk hayatınıkaybetti. Dört kişilik bir grup, tek başına olan bir kadını taciz etmeye başladığı tacizi engellemek isteyen Hasan T.’nin gruba uyarılarda bulunması üzerine ise  Hasan T. ile tacizci grup arasında çıkan tartışmanın kısa sürede kavgaya dönüştüğü ifade ediliyor.

Yaşanan kavgada bıçak kullanan dört kişilik saldırgan grup, 33 yaşındaki Hasan T.’yi iki bıçak darbesiyle yaraladılar. Aldığı bıçak darbelerinden dolayı ağır yaralanan Hasan T. kaldırıldığı Nantes Üniversitesi Hastanesi’nde hayatını kaybetti.

Hasan T.’yi bıçaklayarak öldüren dört kişi ise polis tarafından gözaltına alındı.

Karnaval iptal edildi

Evli ve üç çocuk babası olan Hasan T.’nin gece kulübünde öldürülmesi sevenlerini yasa boğdu. Hasan T. hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan komşuları, öldürülen gurbetçinin çok iyi ve sakin biri olduğunu dile getirdiler. Yaşadığı apartmanda sevilen biri olan Hasan T., komşuları ve çevresindekilerle de arası iyi olan bir insandı.

Cumartesi gecesi Hasan T.’nin öldürülmesinden dolayı ertesi gün Nantes sokaklarında düzenlenmesi planlanan karnaval gösterileri de iptal edildi.

Leave a comment

Your email address will not be published.