Arnouville Diş Sağlığı Merkezi hastalar için büyük bir yeniliğe imza atıyor. Yeni dönemde diş tedavisi artık daha kolay.

Fransa’da uzun suren  ve pahalı olan diş tedavilerinin artık sorun olmaktan çıkacağını ifade eden Diş Hekimi Barış Çak, Türkiye’de diş tedavisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.
Türkiyede tedavi olan hastaların kendilerine her zaman ulaşma imkanı olduğunu dile getiren Çak, Türkiye’de diş tedavisinin yurtdışında yaşayan hastalar için büyük bir imkan olduğuna değindi.

“Yaşanabilecek bütün sorunları ortadan kaldırıyoruz”

Fransa dışında gerçekleşen diş tedavilerinin büyük sorunları beraberinde getirdiğine dikkat çeken Diş Hekimi Çak, Fransız diş hekimlerinin yurtdışında tedavi olmuş hastaları kabul etmediğine vurgu yaptı. Özellikle implantlarını ve protezlerini başka bir yerde yaptırmış hastalara, sorumluluk almamak icin müdahale etmeyen Fransız diş hekimlerinin hastaları sorunları ile baş başa bıraktığını ifade etti. Bu durum hastalar için çok sıkıntılı bir süreç diyen Çak, “ Biz Arnouville Diş Sağlığı Merkezi olarak bu sorunu ortadan kaldırmış bulunuyoruz. Türkiye’de izin döneminde ya da yılın herhangi bir döneminde tedavi olacak hastalarımızın tedavi sonrası takibini ve tedavinin sonlandırılmasını Fransa’daki merkezimizde yapıyoruz. Yani hastalarımız Türkiye’de herhangi bir hastahanede değil Arnouville Diş Sağlığı Merkezi’nin Türkiye’deki şubesinde tedavilerini yaptırmış oluyorlar” dedi.

“Uçak biletleri ve konaklama fiyata dahil”

Yıl içerisinde istenilen tarihte ve tatil dönemlerinde tedavi olmak isteyen hastalarımızın bütün ulaşım ve konaklama ücretlerini sağlık merkezi olarak bizler karşılıyoruz diyen Çak, “Tedavi sürecinde Türkiye’de hastalarımız için hazırladığımız paket fiyatlarında ulaşım ve konaklamanın yanı sıra isteğe özel olarak turistik imkanlarda sunuyoruz. Türkiye’de sağlık merkezimizin bünyesinde bulunan diş protez laboratuarımız sayesinde hastalarımızın tedavilerini daha kısa sürede tamamlama imkanına sahibiz.” ifadelerini kullandı. Türkiye’de en son teknoloji ürünleri kullandıklarını dile getiren Çak, alanında Türkiyenin en yetkin uzman doktorları ile çalıştıklarının altını çizdi.

“Hastalarımızın zaman ve maddi kazanımları söz konusu”

Fransa’daki hastaların ileri derecedeki diş sağlığı sorunları için harcayacakları zaman ve para kaybını ortadan kaldırdıklarını ifade eden Çak, “ Fransa’da aylar sürecek tedavi sürelerini izin dönemlerinde bir haftada tamamlama imkanına sahipiz. Hastamızın tedavi planlamasını ve gerekli ön hazırlıkları (panaromik filim, dental tomografi, reçetelerin düzenlenmesi vs.) Fransa’daki merkezimizde yapıyoruz ve randevu tarihleri önceden ayarlanıyor. Hastamızın uygun olduğu tarihlere göre uçak biletlerini alıyor ve hastamızın bir gün dahi kaybetmeden tedavi sürecinin başlatılması sağlanmış oluyor” ifadelerini kullandı.

Hem tatil hem tedavi kolaylığı

Fransa’da yaşayan gurbetçilerin büyük bir bölümü izin döneminde Türkiye’de tedavi olmak istesede bu tedavinin ardından yaşanan sorunlardan çekinerek ya da tatil dönemini tedavi için harcamak istemediği için diş sağlığını ihmal ettiğini hatırlatan Çak, “Artık Sunduğumuz güven ve kolaylıklar sayesinde hastalarımız yaşanabilecek sorunlardan çekinmeden Arnouville Diş Sağlığı Merkezi güvencesi ile diş tedavilerini izin döneminde yaptırabilecekler. Hastalarımıza tatillerini aksatmadan tedavi olmasını sağlıyoruz. Bu imkandan sadece tatil döneminde değil yılın istedikleri bir diliminde de yararlanma olanakları bulunuyor.

“Diş tedavinizi oldu bittiye getirmeyin!”

Daha önceden Türkiye’de tedavi yaptıran  çok sayıda hastalarının olduğunu belirten Çak, “Hastalarımız çok ucuz ve oldu bittiye getirilmiş tedavilerin ardından aylar süren rahatsızlıklar ile sağlık merkezimize geliyorlar. En küçük sorun ya da yanlış tedavi defalarca Türkiye’ye geri gitmelerini gerektirebiliyor. Tatil döneminde oldu bittiye getirilmiş diş tedavileri, hastalarımızın yıl içinde ciddi iş- zaman ve para kaybına neden oluyor” şeklinde konuştu. Diş tedavisinin ihmal edilmemesi gerektiğine vurgu yapan Çak, “Hastalarımız lütfen diş tedavilerini oldu bittiye getirmesin!” çağrısında bulundu.

Leave a comment

Your email address will not be published.