Fransa’nın Metz şehri yakınlarında yaşanan aile dramı herkesi dehşete düşürdü. Cinnet getirerek eşi Kars nüfusuna kayıtlı Kübra K. ve iki çocuğunu öldürenYozgat doğumlu Gökhan D. ailesinin bütün ferlerini öldürdükten sonra intihar etti.

Bütün bir aileyi yok eden vahşet Metz  yakınlarında bulunan Folschviller şehrinde yaşandı. Pazartesi öğleden sonra saat 15.00 sularında öldürülen Kübra K.’nın  kız kardeşi tarafından evin farklı bölümlerinde bulunan cansız bedenler, Fransız güvenlik güçlerini harekete geçirdi. Bölge Savcılığı’nın ve güvenlik güçlerinin  araştırmalarının devam ettiği ve kurbanların kesin ölüm nedeninin, yapılacak otopsinin ardından netlik kazanacağı açıklandı. 

“Eşini bıçaklayan baba, çocuklarını boğarak öldürdü”

Kurbanları tanıyan bölge sakinlerinden edinilen bilgilere göre cinnet getiren babanın daha önce ayrıldığı eski eşini bıçaklayarak,  4 yaşındaki kızını ve 7 yaşındaki oğlunu ise boğarak öldürdüğü iddia ediliyor. Cinnet getiren Gökhan D.’nin  işlediği cinayetlerin ardından kendisinini de öldürdüğü gelen bilgiler arasında.

Fransız basını yaşanan vahşeti, bir aile dramı olarak değerlendirirken, bölgede yaşayan halk  henüz işlenen cinayetlerin şokunu atlatabilmiş değil. Türk nüfusun yoğun olarak yaşadığı bölgede işlenen cinayet, FransalıTürkleri de derinden yaralamış durumda.

Leave a comment

Your email address will not be published.