Fransa’nın Lorient kenti sahilinde yer alan bir balıkçı teknesinde dondurucuya koyulmuş bir bebek cesedi bulundu. Teknenin sahibi 50 yaşındaki kadının evine yapılan baskında, buzdolabına saklanmış 2 bebek cesedi daha ortaya çıktı. Lorient Cumhuriyet Savcısı, kadının her doğumundan sonra bebeği yastıkla boğup dondurduğunu söyledi. Cani annenin, 1998, 1999 ve 2003 yıllarında doğum yaptığı ardından da bebekleri çöp poşetlerine koyarak dondurduğu ifade edildi.

Fransa’nın batısındaki Lorient kentinde 50 yaşındaki bir kadının daha önceki doğumlarında bebeklerini boğup dondurduğu ortaya çıktı.

Atlantik Okyanusu sahilinde balıkçı teknesinin dondurucusunda bulunan bir bebek cesediyle olay ortaya çıktı. Bebeğin bulunduğu balıkçı teknesinde çalışan kadının evinde arama yapan polis, evde dondurulmuş iki bebek cesedi buldu. Lorient Cumhuriyet Savcısı Laureline Peyrefitte,

bebeklerin annesi olan 50 yaşındaki kadının her doğumundan sonra bebeği yastıkla boğup dondurduğunun belirlendiğini belirtti. Kesin otopsi sonucu beklenen bebeklerin şimdilik sadece doğum sırasında ölmedikleri biliniyor.

BEBEKLERİ BUZLUKTA DONDURMUŞ

Cani anne, bebeklerini 1998, 1999 ve 2003 yıllarında Larmor-Plage kentinde tek başına doğurduğunu, ardından bir çöp poşetine koyarak buzlukta dondurduğunu belirtti. Kadının bebeklerden birini çalıştığı teknenin dondurucusuna sakladığı ve olayın bir başka çalışanın bebeği fark edip polise haber vermesiyle ortaya çıktığı açıklandı. 50 yaşındaki kadının 25 yaşında bir oğlu olduğu da bildirildi.

BENZER BİR OLAY DAHA YAŞANMIŞTI

Fransa’da daha önce yine benzer bir olay yaşanmış, bir annenin doğurduğu bebeklerini öldürüp dondurması ülkede büyük yankı uyandırmıştı.

KAYNAK: MYNET
http://www.mynet.com/haber/dunya/fransada-buyuk-skandal-cani-anne-bebeklerini-oldurup-dondurucuda-saklamis-3143977-1

Leave a comment

Your email address will not be published.