Fransalı Türkleri şoke eden aile cinayeti hakkında korkunç detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Sarreguemines Cumhuriyet Savcısı Jean-Luc Jaeg yaptığı basın açıklamasında cinnet getiren babanın cinayetleri nasıl işlediğini ve anne ile çocuklar hakkında detaylı bilgi verdi.

“Cinnet getiren baba bileklerini keserek intihar etti”

Cumhuriyet Savcısı yaptığı açıklamada cinnet getiren babanın 36 yaşında olduğunu ve cinayetleri işledikten sonra kendi bileklerini keserek intihar ettiğini belirtti.

“Anne ve çocuklar boğularak öldürüldü”

Yapılan araştırmalar sonucunda 25 yaşındaki Kübra D.’nin kalın bir iple boğularak öldürüldüğünü dile getiren Jean-Luc Jaeg, 7 yaşındaki erkek çocuk ve 4 yaşındaki kız çocuğun da boğularak öldürüldüğünü açıkladı. Savcı, her iki çocuğun ölüm şeklinin annenin öldürülme şeklinden farklı olduğuna vurgu yaparak, çocukların ne şekilde boğulduğunun ise halen araştırıldığını ifade etti.

Çocuklar boşanma kurbanı

Basın açıklamasında aile hakkında bilgi veren Cumhuriyet Savcısı Jean-Luc Jaeg Gökhan D. ve Kübra D.’nin bir yıldır ayrı yaşadıklarına dikkat çekti. Boşanma sürecinde olan Kübra D. ile çocukları görmek için gelen Gökhan D. arasında sık sık tartışmalar yaşandığı belirtiliyor.

Leave a comment

Your email address will not be published.