Kate Mansbridge, 27 yaşındayken menopoza girdi, 43 yaşında bisiklet kazası sonrasında hamile kaldı.

27 yaşındayken menopoza giren ve çocuk sahibi olmayacağını öğrenen 43 yaşındaki Kate Mansbridge, bisiklet kazası sonrasında hamile kaldı. Daily Mail’in haberine göre; Kate Mansbridge, 27 yaşında erken menopoza girdi ve çocuk sahibi olmayacağını öğrendi.

Bir kaç yıl sonra Fransa’da bisiklet sürerken bir arabanın çarpması sonrasında bacakları ezilen ve beyninde hasar oluşan Mansbridge, bir daha yürüyemeyecek hale geldi. Hatta doktorlar Kate’in tekerlekli sandalyede yaşamını sürdürmek zorunda kalabileceğini belirtti.

Mucizevi bir şey yaşayan Mansbridge’nın kaza esnasındaki adrenalin artışı üreme hormonlarını tetikledi ve Kate yeniden adet görmeye başladı. Uzmanlar yaşadığı travmanın çok nadir görülen kimyasal değişikliklere sebep olduğunu belirtti.
Kazadan 3 yıl sonra hamile kaldığını öğrenen Kate, hayatının ikinci şokunu yaşadı. Hemşire olan Kate, “Bir taraftan hayatımın en kötü şeyi başıma gelirken aynı zamanda en çok istediğim şeye de vesile oldu” dedi. Kate şimdi 6 yaşındaki kızı Ruby ile mutlu mesut yaşıyor.

Leave a comment

Your email address will not be published.