Atalay Demirci’nin tek kişilik gösterisi “Kel Alaka” Paris’i kahkahalara boğdu. Turquoise Futbol Kulübü ve Fransa iş adamları Federasyonu’nun(FEDİF) birlikte organize ettiği gecede sahne alan usta komedyen, gösteri sonrası yaptığı açıklamada seyirciden çok etkilendiğini ve sahneden inmek istemediğini açıkladı.

Usta komedyen Atalay Demirci’nin tek kişilik gösterisi “Kel Alaka” Paris’i kahkahalara boğdu. Demirci, Bataclan Gösteri Merkezi’ni hınca hınç dolduran 1200 kişiyi esprileriyle gülme krizine soktu. Demirci, Avrupa’da bir çok gösteri salonunda seyirci karşısına çıktığını fakat Paris gösterisinin çok farklı geçtiğini dile getirdi. Turquoise Futbol Kulübü ve Fransa İş adamları Federasyonuyla (FEDİF) birlikte organize ettiği gece Fransa’nın farklı şehrinde  yaşayan Türkleri de bir araya getirdi.

8223

Gösteri öncesi birer konuşma yapan FEDİF ve Turquoise Futbol Kulübü yetkilileri, yoğun katılımdan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Anadolu insanını anlatan Atalay Demirci’nin seviyeli ve sık sık kahkahalar ile kesilen gösterisi yaklaşık iki buçuk saat sürdü. Sahneden inmek istemediğini ifade eden Demirci, seyirciden gelen esprileri de karşılıksız bırakmadı.

“Sahneden inmek istemedim!”

Gecenin sonunda  kuliste çeşitli açıklamalarda bulunan Atalay Demirci, salonu dolduran seyirciden etkilendiğini ifade etti. Demirci, “Avrupa’da çok gösteri yaptım ama bu akşamki başkaydı. Çok farklı bir deneyim yaşadım. Salon dolu ve enerjikti. Böyle olunca insan yaptığı işten daha çok zevk alıyor. Ben sahneden inmek istemedim. Üç saate yakın sahnede kaldık ama inanılmaz keyifliydi. İnşallah yine geliriz Paris’e ve yine keyifli bir seyirci ile karşılaşırız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

8231 (1)

Turquoise Kulübünden FEDIF’e teşekkür

Gecede emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür eden Turqoise Futbol Kulübü Başkanı Hasan Çokar, 1200 kişilik salonun tamamının dolduğunu ve gösteriyi yaklaşık 200 kişinin ayakta izlediğini açıkladı. Kulüp için büyük bir deneyim ve başarı olduğunu ifade eden Çokar, “Çok ses getirecek bir etkinliğe imza attık. Biletler günler öncesinden tükendi. Bize bu gecenin gerçekleşmesinde destek olan FEDIF yetkililerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bizi yalnız bırakmayan taraftarlarımıza da tekrar teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

Leave a comment

Your email address will not be published.