Connect with us

Toplum

Türk kuyumcu Tibelya’dan “Altın Kampanya” Bütün ürünler Türklere özel yüzde 50 indirimli

Türk kuyumcu Tibelya’dan “Altın Kampanya” Bütün ürünler Türklere özel yüzde 50 indirimli

Paris Saint Germain’de faaliyet gösteren Türk kuyumcu ve mücevher firması Tibelya, Fransalı Türklere özel kampanya başlattığını duyurdu. Ağustos ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanya kapsamında Tibelya, bütün ürünlerini sadece Türklere etiket fiyatının yarısına satılacak.

Bütün ürünler etiket fiyatının yarısına

Bir yıldır Sain Germain’de Fransa altın ve mücevher sektöründe hizmet veren Tibelya’’nın kurucusu Vedat Taylan, Türk iş dünyasında tanınmış bir isim. Kampanya hakkında bilgi veren Taylan, sezon sonu hazırlıklarına başladıklarını ve bu dönemde daha çok Türk müşteriye ulaşmak istediklerini dile getirdi. Kampanyanın sadece Fransalı Türkleri kapsadığının altını çizen Taylan, “ Bir ay boyunca mağazamızda bulunan bütün ürünler etiket fiyatının yarısına satılacak. Bu fiyatlar sadece Türk müşterilerimiz için geçerli .Bu sayede yeni açılan bir firma  olarak daha çok Türk müşteri ile bir araya gelmek istiyoruz. dedi.

Tibelya, Fransa’da bir dünya marka olmayı hedefliyor

Tibelya’ hakkında bilgi veren Taylan, Fransa’da altın ve mücevher sektöründe bir dünya marka olmayı hedeflediklerini söyledi. Türkiye altın sektöründe bir çok yatırıma imza attıklarını belirten Taylan, “Türk kuyumcu sektörünü aynı çatı altında toplayan “Altın Çarşı” girişimini hayata geçirdik. Kuyumcuların ihtiyaç duyduğu tasarım çeşitlerini temin ederek, Türkiye genelindeki kuyumcular arasında bir köprü oluşturmayı başardık.” dedi.

Fransa’da da altın, pırlanta ve mücevher sektörüne Tibelya markası ile girmeye karar verdiklerini dile getiren Taylan,  “Tibelya’nın hedeflerinden birisi de Fransa altın sektörü ile Türkiye arasında güçlü bağlar kurmak. Diğer bir taraftan da Türk firmalarının Avrupa’ya açılmaları ve marka tescilleri için çalışmalarımız bulunuyor.” ifadelerini kullandı.

Fransalı Türkleri bekliyoruz

Son olarak kampanya için çağrıda bulunan Taylan, Ağustos sonuna kadar sürecek kısık bir kampanya dönemi için bütün Fransalı Türkleri beklediklerini idile getirdi. Taylan, “Fransalı Türkler için altın bir fırsat sunuyoruz. Özgün tasarımızı ve farklı ürün çeşitlerimizi mutlaka görmelerini istiyoruz.bu önemli fırsatı kaçırmasınlar istiyoruz” şeklinde konuştu.

 

Comments

More in Toplum